Daha Zorlu Parçalar sevenler için. Sİzlere özel zorlu parçalardan oluşan dikkat ve özveri isteyen ürünlerimizle keyifli vakit geçirecek ve başarıya ulaşacaksınız.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Üç boyutlu objeler yapmak için tercih edilen malzemenin kesimi kolay olmalıdır. Özellikle lazer kesime uygun olmalı ve hızlı kesime elverişli olmalıdır. Çok katmanlı yada çok parçalı objelerde kullanılan mazeme miktarı kadar kesim zamanı da önemlidir. Malzeme ne kadar kalında kesim o kadar yavaş olacaktır. Bu da lazer maliyetini arttıracaktır. Malzeme kalınlaştıkça daha güçlü lazerler yada cncn router tercih edilmelidir.

Uçan araçlar için ideal bir kalınlık 3 mm Huş Kontra

3 boyutlu objelerde ince malzemenin kullanımı estetik için olmazsa olmazlardandır. İşlemesi kolay, boyanabilir ve doğal bir malzeme tercih etmek gerektiğinde huş kontra ilk akla gelenlerden oluyor. Hava araçları yapımında 2 mm de kullanılıyor. Ancak her zaman bulunamayana bir kalınlık ve fiyatı oldukça yüksek kalıyor. Bu nedenle standart bir malzeme ve her zaman bulunabililen 3 mm huş ön plana çıkıyor. Örnekleri inceledikçe 3mm in estetik ve kullanışlı bir malzeme olduğuna iancınız pekişecektir.