Fen bilimleri yada matematik, tüm projelerinizde yanınızda. Kolay işleme ve detay çalışmada size kolaylık sağlar. Sağlam ve estetik ürün oluşturmanıza olanaklıdır. Dilerseniz ham olarak dilerseniz de renklendirerek sunum yapabilirsiniz.

Yapılmış bir çok projeyi inceleyerek daha güzeline ulaşmanız mümkün. Ama önce sizden önce yapılanlara bir göz atmanın bir zararı yok…

Bir takvimden çok robota benzeyen bu model çarkları kullanarak oluşturulmuş güzel bir örnek…

Çark demişken biraz daha çarklı tasarım incelemek hiç fena olmaz…

Saat tasarımı yapıyorsanız çarkları kullanmadan olmaz. İç çe ve önlü arakalı malzeme kullanımından ince malzeme kullanmak tasarımlarınıza estetik bir görünüm katar.

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or non-characteristic words etc.